Nagu Klavan ise märkis, on jalgpalliliidu sponsortoe maht 0,9 miljonit eurot. Olgu siinkohal märgitud, et Eesti Olümpiakomitee vastav summa 2024. aastal oli täitevkomitee 9.12.2024 koosoleku protokolli põhjal 341 748 eurot ehk enam kui 2,5 korda väiksem kui jalgpalliliidul.
Postimehe küsimusele, kas jalgpalliliidu otsus eraldada 1,5 miljonit eurot Klavani juhitava Tallinna Kalevi jalgpalliklubi omanduses oleva Raja jalgpallihalli ehitamiseks, oli mõistlik, vastas presidendikandidaat nii:
«Kas see oli mõistlik, on praegusel hetkel minul raske kommenteerida, sest see oli jalgpalliliidu otsus. Nemad soovisid seda teha. Kas nad sellel hetkel nägid, et see on strateegiliselt õige asi? Tundub, et see oli niimoodi. Rohkem ma ei oska seda kommenteerida. Seda peab praeguselt jalgpalliliidu presidendilt küsima. Ja üldkogult, kes selle kinnitas.»
Jaanuaris oli Klavan oma tiimi liikmetena välja toonud järgmised nimed: Sandra Särav, Martin Herem, Martin Reim, Mihkel Aksalu ja Andres Birnbaum.
Klavani programmiga saab põhjalikumalt tutvuda tema kampaania koduleheküljel.
Enne üritust
«Kohtumisel annab Ragnar Klavan ülevaate Eesti Jalgpalli Liidu presidendiks kandideerimise täiendatud programmist ning tutvustab uusi tiimiliikmeid, keda soovib näha jalgpalliliidu juhatuses,» teatas Klavani avalikku suhtlust koordineeriv suhtekorraldusbüroo Miltton meediale läkitatud teates.
EJLi presidendivalimiste kandidaatide esitamise tähtaeg oli 20. aprill, mille järel teatas alaliidu sekretariaat, et 106 liikmes 18 olid andnud toetuskirja JK Tallinna Kalevi presidendile Klavanile ja 70 alaliidu praegusele presidendile Aivar Pohlakule.
Kui ilmnes, et Pohlakule on toetuskirja andnud 66% alaliidu liikmetest, väitis Klavan sotsiaalmeedias, et osa Pohlakut kirjalikult toetanuid hääletab tegelikult tema poolt.