A. Le Coq Arenal avas 28. minutil skoori pärnakas, ent pealinlaste kapten Rauno Alliku kuulub juba 2010. aastast Flora hingekirja.

Pärnul tekkis 417 pealtvaataja ees suurepärane viigišanss kaheksa minutit hiljem: Alliku niitis oma kastis Tristan Pajo maha ja kohtunik määras Vaprusele penalti. Palli taha asus Ronaldo Tiismaa, kelle löögi Flora puurivaht Evert Grünvald tõrjus.

Avapoolaja lõpus viis florakad kahega ette Tony Varjund ja lõppskoori vormistas teise poolaja alguses Pärnust pärit Sergei Zenjov. 89. minutil saatis Vapruse peatreener Igor Prins platsile 17aastase Sander Kõlvarti, kellele see oli meistriliiga debüüt.

Tallinna FC Flora - Pärnu JK Vaprus | 3:0 | A. Le Coq Premium liiga 30. voor | 2024

Pärnakad asuvad kuus matši enne meistrivõistluste lõppu üheksandal ehk üleminekumängudele viival kohal. Kulla suunas tüürib FCI Levadia, kel on koos 73 silma. Liidrile järgnevad Nõmme Kalju (61), Flora (58), Paide (54), Narva (36), Tartu (32), Kuressaare (28), Tallinna Kalev (28), Pärnu (25) ja Nõmme United (14).

Vaprus tuleb uuesti platsile pühapäeval, kui koduväljakul minnakse vastamisi saarlastega. Pärast seda jääb pärnakatel mängida veel Nõmme Unitedi, Paide, Narva, Kalevi ja Kaljuga.