Baskonia kaotas avapoolaja 26:38, ent võitis kolmanda veerandaja 28:15 – viimasele perioodile minnes juhtis Hispaania klubi 54:53. Neljandat veerandit alustas paremini Baskonia, kes juhtis selle keskpaigaks 11 punktiga.

Mängu lõppsõna jäi jäi Prantsusmaa meeskonnale, kelle tagasitulekut alustas Paris Lee 2+1 rünnak – sel hetkel oli mängida jäänud veel veidi alla viie minuti. Järgnes Asveli 17:0 vahespurt, mis otsustas mängu saatuse.

Nii Asvel kui ka Baskonia on nelja vooruga teeninud kaks võitu ja saanud kaks kaotust. Eesti koondislane Raieste, kes läheb sportlase songa ehk kubemevigastuse tõttu operatsioonile, kaasa ei teinud.

Vaata kohtumise tipphetki:

17-0 fourth-quarter FOR THE WIN | ASVEL - Baskonia | BASKETBALL HIGHLIGHTS R4 2024-25

Kolme vooru järel täisedu hoidnud Belgradi Crvena Zvezda sai esimese kaotuse, kui jäi lisaajal Barcelonale alla 94:98. Üleplatsimehena tõi võitjate leerist 26 silma Kevin Punter. Crvena Zvezda ja Barcelona jätkavad kolme võidu ja ühe kaotusega.

Istanbuli Anadolu Efes teenis teise võidu, alistades koduväljakul Olympiakosi 91:89. Kohtumise parimana tõi 24 punkti Efesi tagamees Shane Larkin.

AS Monaco alistas kodupubliku toel Bologna Virtuse 101:85, 23 minutiga tõi 20 punkti Elie Okobo.