Verstappen alustas 19-ringilist sprinti Texase osariigis toimunud ringrajal parimalt stardikohalt ning ei loovutanud liidripositsiooni kordagi. Kuigi suurepärase stardi teinud peamine tiitlirivaal Norris suutis kerkida neljandalt kohalt teiseks ning mõned ringid tänud DRSile ka Verstappeni tuules püsida, siis lõpuks inglase hoog rauges.

Lõpuks oli Norrisel õnne, et ta suutis lõpetada poodiumikohal, sest sõidu alguses teineteisega kemplema hakanud Ferrari sõitjad Charles Leclerc ja Carlos Sainz näitasid samuti suurepärast kiirust. Viimase ringi esimeses kurvis tegi Sainz otsustava rünnaku ja sai Norrisest mööda ning lõpetas sõidu teisena. McLareni esisõitja tuli kolmandaks ja suutis Leclerci hoida enda seljataga kuni finišilipuni.

Vastavalt viienda ja kuuenda koha hõivasid Mercedese sõitjad George Russell ja Lewis Hamilton. Sprindivõistluse viimased punktikohad kuulusid ka USA meeskonnale Haas, seitsmes oli Kevin Magnussen ja kaheksas Nico Hülkenberg. Esikümnesse mahtusid ka Sergio Perez (Red Bull) ja Oscar Piastri (McLaren).

Eesti aja järgi pühapäeva esimestel tundidel toimunud kvalifikatsiooni, millega pandi paika täna õhtul sõidetava 56-ringilise Grand Prix’ stardirivi, võitis Norris (1.33,330). McLareni sõitjal oli omajagu õnne, sest kvalifikatsiooni viimase vooru otsustavatel hetkedel sõitis Russell seina, mis põhjustas kollase lipu ja kiirel ringil olnud Verstappen ja Sainz ei jõudnud aega kirja saada.

Nii jäi Verstappen oma kiiremal ringil Norrisele alla 0,031 sekundiga. Teisest reast stardivad Ferrarid Sainz (+0,322) ja Leclerc (+0,410). Mercedese esivedrustuse mure üle kurtnud Hamilton pidi piirduma kvalifikatsioonis alles 19. ajaga, kuid alustab võistlust suure tõenäosusega boksiteelt, et mehaanikud saaksid auto kallal vajalikke muudatusi teha.