Mbappé leping PSGga sai suvel otsa ning maailma ühest parimast ründajast sai vabaagent. Ta valis uueks koduklubiks valitseva Meistrite liiga võitja Madridi Reali.

Prantsusmaa koondise kapten nõuab Pariisi klubilt 55 miljoni euro suuruse võla likvideerimist. PSG pole siiani sellega nõus olnud, kuid nad on nüüd kohustatud seda maksma. Klubi väidab, et nende endine superstaar nõustus juba eelmise aasta augustis, et miljoneid ei maksta.

Mbappé esindajad saatsid kaebuse jalgpalliliiga õiguskomisjonile ja kahe poole advokaadid kohtusid. Nüüd langetas eelpool mainitud komisjon otsuse ning kohustab PSGd Mbappéle raha maksma.

RMC Sportsiga vestelnud PSG esindaja ütles, et klubi kaebab otsuse edasi.

2017. aastal Monacost Prantsusmaa pealinna siirdunud Mbappé veetis PSGs seitse hooaega, mille jooksul tõusis ta klubi läbi aegade parimaks väravalööjaks (256). Kuus korda krooniti ta PSGga Prantsusmaa meistriks. 2020. aastal pääseti ka Meistrite liiga finaali, kuid seal jäädi alla Müncheni Bayernile.

Mbappé sõlmis suvel Realiga viieaastase lepingu. Tema aastapalk on väidetavalt 31 miljonit eurot, kuid lepingu sõlmimise eest sai ta 150 miljonit eurot.