Kalev tegi vahe sisse juba esimese veerandajaga, võites selle 25:11. Seejärel hoiti edumaad, kuni lõpuveerandil lükati veel järgmine käik sisse. Hooaega viiest mängust saadud nelja võiduga alustanud Ogre pidi vastu võtma teise kaotuse, Kalev aga sai ühe kaotuse kõrvale kolmanda võidu.

Tsenter Patrick Tape vedas Kalevit 21 punkti ja 12 lauapalliga. Kregor Hermet lisas 16, Leemet Böckler 14 punkti. Vaaks pääses väljakule 8 minutiks, tabas viiest viskest ühe (kolmese) ja andis 2 korvisöötu. Tema väljakul olles jäi Kalev 8 punktiga plussi. Ogrelastest suutis ainsana visata üle kümne punkti (12) eelmisel hooajal Keilas mänginud Karlis Žunda.

Sama hästi ei läinud aga Pärnu Sadamal, kes võttis vastu Liepaja meeskonna. Pärnakad jäid suureks vaheajaks taha 37:50, tulid 33:22 võidetud kolmanda veerandajaga küll mängu tagasi, kuid lõpuks lõpuks ikkagi kaotasid 81:91. Pärnule tõi Christian Bradford 20, Liepajale Kristaps ilps 25 punkti. Pärnul on kirjas võit ja kaotus.

TalTech/Alexela alistas võõrsil Keila KK 77:66 (Tassa 19, Post 18, 12 lp, 9 rs, 11 pk (!), Jurkatamm 16, 16 lp – Haller 15, Timma 14). TalTech sai ühe kaotuse kõrvale kolmanda võidu, Keila on kaotanud kõik neli mängu.

Rapla Utilitas ei saanud Riias vastu sealsele VEFile, kaotades 62:84. VEFil on 6 mängust 5 võitu, Raplal 4st 2.