Ryanair sulgeb seitse liini Tallinnast

kõrval admin
0 kommenteerida

Odavlennufirma Ryanair otsustas märtsi lõpus sulgeda seitse liini Tallinnast – Prantsusmaa, Pariis; Billund, Taani; Dublin, Iirimaa; Malta; Napoli, Itaalia; Nürnberg, Saksamaa; ja Paphos, Küpros.

Lennufirma teenindab jätkuvalt kaheksa sihtkohta Eesti pealinnast: London, Suurbritannia; Milano, Itaalia; Stockholm, Rootsi; Barcelona, ​​Hispaania; Viin, Austria; Berliin, Saksamaa; Rooma, Itaalia; ja Veneetsia Treviso, Itaalia.

„Liinide sulgemine Ryanairi poolt meie ühenduvust maailmaga oluliselt ei mõjuta, sest pea pooled meie reisijatest lendavad läbi suuremate sõlmpunktide – Helsingi, Riia, Frankfurdi, Stockholmi ja Varssavi – ning suurema nõudlusega sihtkohtadesse tulevad uued lennufirmad. ,” ütles Tallinna Lennujaama juhatuse liige Eero Pärgmae pressiteate vahendusel.

Ryanairi sulgevatest liinidest lendab Pariisi ka Air Baltic. Teiste liinide osas peab Tallinna Lennujaam läbirääkimisi erinevate lennufirmadega, kes võiksid olla huvitatud nende liinide teenindamisest.

„Lennundusturg näitab COVID-järgse buumi stabiliseerumise märke. Põhjustena tuuakse välja liinide halvenemine, kallinevad kulud ja lennukite nappus, kuna nii Boeing kui ka Airbus ei suuda hetkel lennufirmadele lubatud arvu uusi lennukeid tarnida,“ lisas Pärgmae.

2023. aasta suvehooajal toimuvad Tallinna lennujaamast otselennud ligi 50 sihtkohta, mida opereerib 15 lennufirmat.

Related Posts

Jäta kommentaar