Lõug nullid Eesti viigil | Sport

kõrval admin
0 kommenteerida

Olles LIITUnud profiringiga, soovib riigi üks juhtivaid meestennisisteid John Chin innukalt näidata oma talenti eelseisval kahepäevasel Davis Cupi turniiril kohalikul pinnal, mis toimub laupäeval.

Davis, kes on 19-aastane endiselt teismeline, on Middle Tennessee osariigi ülikooli endine juunioride tippmängija. Hooajal 2021–2022 jäi Davis kaotuseta, võites kaheksa mängu järjest, enne kui lõpetas kõrgema taseme ja seega ATP Touri. Nüüd kavatseb Chin mängida ka Boise State University’ga (BSU), kus ta loodab, et keskkond loob talle rohkem võimalusi.

“Ootan treenida Boise State’i meeste tennisemeeskonnaga. Tahan meeskonnale mõju avaldada ja aidata BSU-l saavutada oma eesmärke 2023. aasta kevadhooajal ja pärast seda. BSU peatreeneril Luke Shieldsil ja abitreeneril Alexander Freel on mõlemal treenerina suurepärane maine ja ma loodan, et neil läheb nende juhendamisel hästi,” ütles Chin.

Üleminek amatöörilt professionaalile pole just kõige lihtsam, kuid Chin naudib väljakutset.

“Üleminek juunioride ringrajal pro-ringile on kindlasti samm edasi oskuste komplektis. See on väga keeruline, kuid jätkan oma mängu kallal tööd ja loodetavasti parandan sel aastal oma edetabelit,” sõnas ta.

Vaatamata sellele, et Davis on endiselt suhteliselt noor, on ta kahel korral esindanud Jamaicat Davis Cupil ja on vaid üks kolmest meesmängijast, kes on ATP turneel koos Blaise Bicknelli ja Rowland Phillipsi duoga.

Ta usub, et tema kaks eelmist väljasõitu Davis Cupil võivad anda mõningaid eeliseid.

“Minu esimest korda Jamaica eest Davis Cupi mängides kaotasime. Teisel korral kvalifitseerusime 2. gruppi, nii et tahaksin, et Jamaica läheks veelgi kaugemale. Tahame alati iga kord paremaks saada ja pingutame, et paremaks saada,“ ütles Chin.

“2023. aasta Davis Cupi edukaks tulemuseks oleks Eesti alistamine kodus ja seejärel aasta jooksul ülejäänud osavõistluste võitmine, et kvalifitseeruda 1. gruppi. Meil ​​on tugev meeskond ja me oleme selleks valmis.”

[email protected]

Related Posts

Jäta kommentaar