Dziki alustas kohtumist paremini ning poolajaks oldi üheksa punktiga peal. Kuigi kolmandal veerandil sai Wielkopolski paremini mängu sisse ja kaht tiimi lahutas vaid üks punkt, siis viimasel veerandil jooksis Dziki eest ära ja võõrustajad võitsid lõpuks mängu 88:63.

Kodumeeskonna viskeprotsent oli 52,9, Wielkopolski vastav näitaja oli 38,6.

Mängu parim oli Jõesaar, kelle arvele jäi 19 punkti ja kaheksa lauapalli. Mateusz Szlachetka ja Rickey McGill panustasid mõlemad 16 silmaga.

Veidi üle 27 minuti platsil olnud Rosenthal ja Vene teenisid mõlemad üheksa punkti. Wielkopolski resultatiivseim oli 12 punkti toonud Tyquan Rolon.

Eesti koondislastest mängis samal ajal ka Leedu kõrgliigas Mihkel Kirvese ning tema tööandja BC Mažeikiai, kes kaotasid 86-95 Vilniuse Wolvesiga. Eestlane oli platsile üle nelja minuti ning selle aja jooksul sai ta kirja ühe lauapalli. Kirvest ja Mažeikiaid ootab järgmisena kolmapäeval ees kohtumine Klaipėda Neptūnasega.

Dzikit ootab teisipäeval ees Põhja-Euroopa korvpalliliiga mäng Rumeenia klubi Voluntari. Wielkopolski kohtub Poola kõrgliigas reedel Słupski Czarniga.