Tallinn kutsub ettevõtteid katsetama jätkusuutlikke innovatsioonilahendusi

kõrval admin
0 kommenteerida

Tehnoloogia rubriigi toob teieni

Tallinna linnavalitsus on käivitanud algatuse Test in Tallinn, et tervitada ettevõtteid üle maailma testima oma nutikaid lahendusi Eesti pealinna tänavatel kolmes fookusvaldkonnas: mobiilsus, energiatõhusus ja taastuvenergia.

Linn soovib olla erinevate säästvate tehnoloogiate katsealus, mille eesmärk on aidata nii kodu- kui ka välismaistel ettevõtetel jõuda oma toodete ja teenustega globaalselt teistesse linnakeskkondadesse.

«Linn lubab katseid teha iga juhtumi puhul eraldi. Pärast ettepaneku analüüsimist ja kinnitamist linnaametnike ja ekspertidega on meie testide läbiviimisel osalemise viisid testide jaoks õige asukoha või teenindusüksuse määramine ning linna spetsialistide, töötajate või kliendirühmade kaasamine testimisse,“ ütles keskuse esindaja. Algatus Test in Tallinn ütles avalduses.

Linna partneriks algatuses Test Tallinnas on teadus- ja äripark Tehnopol, Baltikumi suurim teaduspark. Tallinna Tehnikaülikooli kõrval asuv Tehnopol pakub ettevõtetele kõike, mida nad vajavad kasvuks, arenguks ja reaalseks testimiseks – kaasaegsetest kontoripindadest ärinõustamise ja innovatsiooni testimiseni.

Teaduspark Tehnopol Tallinnas.

„Pakume ettevõtlust edendavat nõuannet tippmentoritelt Eestist ja välismaalt ning väga head keskkonda testimiseks. Kõik meie ülikoolilinnakus tegutsevad ettevõtted teavad, et siin sünnib innovatsioon ja pole hullu, kui asjad kohe ideaalselt ei toimi, sest vead on innovatsiooni aluseks,“ rääkis Tehnopoli tegevjuht Indrek Orav.

„Kutsume kõiki üle maailma tulema ja ehitama või proovima oma murrangulisi uusi ideid, prototüüpe või tooteid. Kohustume leidma ettevõtetele parimad valikud ja tuge,“ lisas Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart avalduses.

Related Posts

Jäta kommentaar