Pildid: Eesti biodisain Mehhikos

kõrval admin
0 kommenteerida

Tehnoloogia rubriigi toob teieni

1.-8. märtsini on Mexico Citys Universidad Autónoma Metropolitanas väljas 30 tööd Eesti disaineritelt.

Eesti Disaini Päevad toimuvad koostöös Eesti Disainerite Liidu ja Eesti Kunstiakadeemiaga Universidad Autónoma Metropolitanas, hõlmates ka töötubasid ja konverentse.

„Eesti ja Mehhiko on biodisaini projektide ja ringmajanduse algatuste kaudu leidnud uut partnerlust jätkusuutliku tuleviku nägemisel,“ ütles Eesti Disainerite Liit oma avalduses, kommenteerides koostööd Mexico City ülikooliga.

„Kahel nii kaugel asuval ja näiliselt üksteisest eraldatud riigil on nii palju ühist. Ma arvan, et meie sotsiaalsete tavade muutmise kiireloomulisus on ülioluline ja töö, mis näitab uusi viise kaupade tootmiseks, vajaduste lahendamiseks, mis soodustab kultuurimuutust, on töö, mida peaksime institutsioonidena edendama,“ ütles Sergio Dávila. lisas Universidad Autónoma Metropolitana biodisaini projektidega töötav professor.

Dávila loodab, et see kultuurivahetus on viljakas ja et vestlus uuest reageerimisvõimest meie keskkonnale tungib klassiruumidesse ja galeriiruumidesse. “Loodame, et tulevaste disainerite kutsetegevuses õitseb muutuste seeme.”

Related Posts

Jäta kommentaar