Võistluspäev algas Tattari jaoks lootusrikkalt: esimese viie rajaga teenis ta kaks birdie‘t ja ühe bogey. Seejärel läks eestlanna võistlus aga allamäge: järgmised kaks rada lõpetas Tattar par’ist kahe enama viskega.

Ülejäänud üheteistkümne rajaga teenis eestlanna kuus birdie‘t ning kolm bogey‘t. Kokkuvõttes lõpetas Tattar esimese päeva 64 viskega ehk täpselt par`iga, mis paigutas ta konkurentide seas alles üheksandale kohale.

Avapäeval oli eestlannadest parim valitsev Eesti meister Kaidi Allsalu, kes platseerus päeva lõpuks kolmandale kohale (59 viset, -5 alla par’i).

Päeva parimaks osutus Soome kettagolfar Heidi Laine, kes lõpetas 18 rada 55 viskega (-9 alla par`i). Teist kohta hoiab Laine kaasmaalane Eveliina Salonen, kes jäi liidrist kahe viske kaugusele (-7).

Võistlus peetakse 26.–28. juulini.

Meenutagem, et eelmisel nädalal Soomes toimunud Euroopa lahtistel kettagolfi võistlustel sai Kristin Tattar kaela kuldmedali.