Emajõelinnas peetud kohtumises haaras kodutiim ohjad juba esimesel veerandil ning Rapla nende vastu teisipäeval midagi korda saata ei suutnud. Tartu võitis kindlalt 82:61.

Tartu resultatiivseim oli 19 punktiga Jalen Henry, Omar El-Sheikh ja Rauno Nurger panustasid vastavalt 15 ja 14 silmaga. Rapla parim oli 13 punkti ja kuue lauapalliga Jalyn Zacchaeus McCreary, Kaosisochukwu James Ezeagu arvele jäi 10 silma.

Kolmepunktijoone tagant tabasid tartlased korvi 39 protsendilise täpsusega, vastastel oli vastav näitaja 27.

Pärnus peeti samal ajal märksa tasavägisem lahing. Punkt-punktis liikusid Pärnu ja Viimsi kuni viimase veerandini. Seisult 75:75 jooksid aga võõrustajad eest ära ning kuna Christian Alexander Bradfordi vabaviskejoone tagant ei eksinud, siis võttis Pärnu napi 83:80 võidu.

Bradfordi arvele jäi 28 punkti, kolm lauapalli ning resultatiivset söötu. Sellele lisaks viskasid Okko Johannes Järvi ja Robert Valge vastavalt 11 ja 10 punkti.

Viimsi eest viskas samuti 28 punkti Omar Pajic. Lisaks kogusid Aleksander Oliver Hint 18, Kristjan Kokk 16 ning Kaspar Kuusmaa 13 punkti.

Kui Pärnu pingilt mängu sekkunud korvpallurid panustasid 35 punktiga, siis Viimsi pingimehed kogusid vaid kaks punkti.

Tartu jätkab täiseduga ning on tabelis esimesed, Rapla on nelja võiduga teine, Pärnu (kaks võitu) on neljas ja Viimsi (kaks võitu) viies. Järgmisena lähevad kolmapäeval vastamisi TalTech/Alexela ning Keila Korvpallikool.