Võõrustajad panid kohe algusest minema pöörase tempoga:

• Veidi vähem kui viie minutiga oli TalTech ees 21:5.
  • Esimese veerandaja lõpuks juhiti 41:23.
  • Teise veerandaja neljandal minutil sai Keila liider Vitali Šimanski viienda vea. TalTech oli selleks hetkeks peal 54:29.
  • Koduperemehed võitsid avapoolaja 73:38!

Nõnda suures edus TalTech päris samas rütmis jätkata ei suutnud. Keilal õnnestus kolmas veerandaeg isegi 30:25 võita. Aga päris tõsiseks madinaks ei läinudki.

Väga avatud mängu kasutas hästi ära TalTechi tagamees Siim-Markus Post. Teda jäi kolmikduublist lahutama kaks lauapalli, protokolli kanti ka 15 punkti ja 12 korvisöötu.

Keilas tegi esimese partii värske leegionär Tomas Balciunas. Leedulasest korvialune jõud müttas mõni hooaeg tagasi Tartu Ülikool Maks & Mooritsas. Täna jäi tema saagiks 10 punkti ja 4 lauapalli. Tiimi parim oli Sven Kaldre 16 silmaga.

TalTech sai kahe kaotuse kõrvale kirja kolmanda võidu. Viimases voorus kohtutakse reedel võõrsil Tartuga.

Keilal on viiest matšist kotis üks võit. Reedel tõmmatakse Kaamos karika eelturniirile joon alla linnarivaali Coolbeti vastu.