Levadia sõitis ülikoolilinna teadmisega, et võit viib sihile. Esimene samm selle suunas astuti väga varakult, Joao Pedro avas skoori juba 3. minutil. Kui üheksa minutit hiljem sai Tammeka edurivimees Tanimowo punase kaardi, läks tiitliihkaja elu veelgi kergemaks.

Kerge ärevusehetk elati üle 52. minutil, mil Mihkel Ainsalu ei realiseerinud penaltit. Kuid kümme minutit hiljem lõi Bourama Fomba edu ikkagi turvalisemaks ning 89. minutil seadis lõppseisu tabloole Maksimilian Skvortsov.

Levadia on 32 mänguga kogunud 80 punkti. Sama punktiarvu saab koguda veel Nõmme Kalju, kel koos 65 silma ja ees viis mängu, kuid siis tuleks mängu omavaheliste kohtumiste klausel, mis eelistab Levadiat. Ehkki Levadia ja Kalju lähevad järgmise nädala pühapäeval omavahel veel viimast korda vastamisi, jääb vastane meister igal juhul peale, sest senised mängud on lõppenud tulemustega 5:1, 0:0 ja 3:0.

Täna selgus ka meistriliigast välja langeja. Nõmme United kaotas kodus Pärnu Vaprusele 0:2 ning nüüd ei saa nõmmekaid aidata enam ka ükski ime. FC Kuressaare oli 2:1 üle Tallinna Kalevist.