Tegemist oli juubeliregtiga, Tallinna Nädalat on peeti 20. korda, sõnas avamisel Tallinna Jahtklubi kommodoor Valdo Kalm. Võistlusel valitsesid vaiksed tuuled ja nii tuli kolme päeva vältel erinevatel paadiklassidel oodatata paremat tuult, et võistelda. IQFoilid esimesel kahel päeval sõite kirja ei saanudki, sestap otsustati nende stardiaeg tuua pühapäeval varasemaks kui tuuleprognoos oli optimistlikum. Kõik IQFoili arvestused, välja arvatud U17, said vähemalt kaks sõitu kirja. IQFoil U17 arvestuses sel aastal aga Eesti meistrit välja selgitada ei õnnestunud.

Kõige suurema osalejate arvuga ILCA 6 paadiklassis võistles 33 sportlast viies arvestuses:

ILCA 6 meeste arvestuses võitis regatil esikoha Rasmus Randmäe (ROPK), teisel kohal Martin Lipp (ROPK) ja kolmanda koha võitis Ukraina sportlane Vlad MIROSHNYCHENKO (KPDY).

ILCA 6 naiste arvestuses olid kolm parimat: Elisa Tamm (ROPK), Romi Safin (ROPK) ja Mia Marin Lilienthal (KJK).

KÕIK ILCA 6 arvestutse tulemused

ILCA 7 paadiklassis võistles 12 sportlast, toimus seitse võistlussõitu ja meeste arvestuse esikolmik kujunes selliselt:

2. Karlis Junkers (Burāšanas Akadēmija/Klubs360)