Emmenis toimunud kohtumises sahistas esimesena väravavõrku Serviti, avavärava autoriks oli Alfred Timmo. Hurry-Up järgnes avas skoori kaks minutit hiljem, ent Timmo viis Põlva juhtima ja Eston Varusk sooritas tõrje, hoides meeskonda

Kohtumise 10. minutiks oli seis üürikest aega viigis numbritega 3:3 kuniks Timmo ja Mathias Rebane Serviti 5:3 ette viisid. Varuski müür pidas, kuid ka Hollandi klubi kaitse püsis kindlana. 15. minutiks oli seis 6:4 Serviti kasuks. Hurry-Up ähvardas mitmel korral

viigiga, mis tuli 20. minutil seisuga 8:8.

3 minutit hiljem oli Serviti taas kahe väravaga ees, skooritegijateks Rebane ja Jürgen Rooba. 26. minutil suurendas Serviti kõigepealt edumaa kolme värava peale, kui Timmo viskas seisuks 12:9, millele järgnes ka 13. värav, seekord Hendrik Varulilt. Minut enne esimese poolaja lõppu vähenes vahemaa kahe värava peale ning esimene poolaeg lõppes seisuga 13:11 Servitile.

Teist poolaega alustas vastasvõistkond aktiivsemalt, viigistades esimese kolme minutiga. 13:13 viik püsis kolm minutit kuniks Stanislav Kholodiuk ja Jürgen Rooba kaheväravalise edu tagasi võitlesid.

Mängupilt oli muutunud pinevamaks ning agressiivsemaks. Kholodiuk viskas 40. minutil seisuks 17:14, millele Hurry-Up ka koheselt reageeris, ent kaks kiirrünnakut Roobalt viisid Serviti 45. minutil 19:15 ette.

Moment hiljem viis Serviti esmakordselt 5 väravaga juhtima Timmo. Mängu 50. minutil oli skooriks 21:17 ja viis minutit enne mängu lõppu 24:20 Servitile. 55. minutil visatud seis püsis kolm minutit kuniks mõlemad meeskonnad skoorisid. Kohtumine lõppes üldresultaadiga 25:21.

Serviti resultatiivseim oli Jürgen Rooba ühekjsa väravaga, viie väravaga panustasid Alfred Timmo ja Stanislav Kholodiuk. «Meie meeskondlik kaitse toimis. Täna (eile – toim) oli hea väravavaht Eston Varusk, kuid rünnakul kaotasime rütmi,» kommenteeris peatreener Kalmer Musting.

Alfred Timmo oli tugevas vastase üle võõrsil saavutatud võidu üle siiralt õnnelik ning kutsus publikut 26. oktoobril kell 17 kaasa elama kaasaelama Põlvas Mesikäpa Hallis toimuvale kordusmängule. «Peame rahul olema neljaväravalise eduga võõrsilt ühe Hollandi esikolmikus oleva klubi vastu. Tunne ja emotsioon on hea ning ootame kõiki juba järgmisel nädalavahetusel saali. Tõstaksin kindlasti esile Eston Varuski ning ka Jürgen Rooba oma väledate jalgadega,» ütles Timmo.