Esimeses setis oli Lajali võimalus kolmandana asetatud vastase servigeim murda ja pääseda 2:1 ette, kuid Svajda tõrjus kaks murdepalli. Hoopis 21-aastane ameeriklane murdis hiljem Lajali servi, pääses 5:3 ette ja vormistas seti endale seisuga 6:3.

Teine sett kujunes matšis otsustavaks. 40 minutit kestnud seti jooksul murdis Lajal kaks korda vastase servi. Esimesel juhul pääses ta ette 4:2 ja otsustava murde järel oligi mängu seis tasa.

Veerandfinaali pääseja otsustas kolmas sett, kus Lajal ei andnud Svajdale mingit võimalust. Lajal võitis oma esimeselt servilt 56 protsenti mängitud punktidest (vastane 59 protsenti) ning kasutas ära viis murdepalli seitsmest. Svajda suutis ära kasutada vaid ühe murdepalli kolmest.

Järgmises ringis läheb Lajal vastamisi turniiril kuuendana paigutatud ameeriklase Patrick Kypsoniga, kes on maailma edetabelis 173. kohal. Kypson nägi eile vaeva kaasmaalase Aidan Mayoga (ATP 329.), alistades ta enam kui poolteist tundi kestnud mängus 7:6 (5), 6:2.

Kõrgeimat asetust omab Sioux Fallsi turniiril natuke rohkem kui aasta eest maailma 29. reketiks kerkinud ameeriklane Christopher Eubanks (ATP 119.).