Senise hooaja parima tulemuse jooksis Mägi möödunud nädalal Eesti meistrivõistlustel, kus ta sai ta kirja võiduajaks 48,09. Pariisi Teemantliiga etapil alistas eestlane tänavu esmakordselt 48 sekundi piiri.

Jooksu võitis brasiillane Alison dos Santos 47,78ga, kolmas oli jamaikalane Malik James King ajaga 48,37.

400 m tõkkejooksu tulemused Pariisi Teemantliiga etapil:

Mägi isiklik ning tema nimel olev 400 m tõkkejooksu Eesti rekord on 47,82, mille ta jooksis tunamullu juunis Soomes Paavo Nurmi mängudel.

32-aastase Mägi peamine eesmärk sel hooajal on seotud tema neljandate olümpiamängudega Pariisis, mis algavad 26. juulil. Hooaja avas ta mais USAs Eugene’is toimunud Teemantliiga etapil, kui sai ajaks 48,85. Paar päeva hiljem jooksis ta Oslos 48,56 ning sai neljanda tulemuse. Mullu jäi Mägi hooaja parimaks tulemuseks 47,99.

Juunis toimunud EMil jäi ta meeste 400 m tõkkejooksu finaalis esimesena medalita (48,13), poodiumi viimasest kohast lahutas teda 0,19 sekundit.