Kohtumine algas tasavägiselt ning enne viimast veerandaega Baskonia juhtis 64:61. Siis oli eestlase koduklubi pea viis minutit kuival ning Tenerife läks 78:65 juhtima. Baskonia suutis kaotusseisu vähendada, kuid lõpuks pidid nad ikkagi tunnistama Tenerife 88:80 paremust.

Baskonia viskeprotsent oli 45, vastaste 50 vastu. Kolmeseid viskasid esimesed 45 prontsedilise täpsusega, Tenerifel oli vastav näitaja 40.

Baskonia parim punktitooja oli Chima Moneke 20 silmaga. Timothé Luwawu-Cabarrot ja Tadas Sedekerskis panustasid vastavalt 18 ja 12 punktiga.

Kui viimases hooajaeelses kohtumises Itaalia klubi Treste kogus Raieste veidi enam kui 10 minutiga 7 punkti, siis tänavuse Hispaania meistriliiga esimeses kohtumises jäi ta nullile. Platsil veetis ta veidi üle viie minuti.

3. oktoobril alustab Baskonia Euroliiga hooaega, kui minnakse vastamisi Belgradi Partizaniga