Rainer Vassiljevi hoolealused alustasid avageimi vingelt, kui läksid tabeliliidri vastu 14:6 juhtima. Paraku järgnes sellele Võru 5:0 spurt ja mängumeeste punktideks säras tablool 19:19. Suure eduseisu maha mänginud pärnakad ei suutnudki kosuda ja kaotasid esimese vaatuse 23:25.

Teises geimis said võrukad blokk-kaitse tööle, mille toel saavutati 20:14 edu. Ehkki Vassiljev kamandas seejärel pingilt püsti Richard Voogeli ja Mati Juusi, mis tõigi Pärnu mängu särtsu, kaotati viimaks teine geimgi (22:25).

Selg vastu seina, läks pärnakatel kolmanda geimi algus täiesti lörri (1:8). Imet korda ei saadetud: kolmas vaatus kaotati 13:25 ja kogu mäng 0:3.

Pärnu tiimi parimaks valiti Markus Uuskari, kes kogus 11 punkti, kapten Andrus Raadik lisas üheksa silma. Võru eest olid kaks meest pidurdamatus hoos: Renato Santos kõmmutas 22 ja Albert Hurt 17 punkti.

Võitjate rünnakuprotsent oli 56 ja kaitse 42. Pärnul olid samad näitajad 38 ja 29.

Pärnu kaotas avavoorus 1:3 Jēkabpils Lūšile ja teises 2:3 Daugavpilsile. Kolmapäeval minnakse võidurõõmu otsima Türile, kui vastamisi minnakse TalTechiga.