Rainer Vassiljevi hoolealused olid nädal tagasi kodusaalis Horodoki vastu lähedal avageimi endale napsamisele, ent viimaks kaotasid kogu mängu 0:3. Nüüd tehti võõral väljakul ehk Poolas see temp ära: ukrainlaste vastu võisid pärnakad avageimi 25:22!

Teises pani Epicentr silmanähtavalt juurde, purjetas kohe eest ja võidutses 25:15. Kolmandas said pärnakad uuesti jalad alla: geimi keskel pääsesid nad 13:15 kaotusseisust 19:17 juhtima, kuid lõpuks võttis Horodok oma (25:22). Teine geimivõit tähendas, et ukrainlased kindlustasid eurosarjas pääsu 32 parema hulka. Neljas vaatus kuulus võõrustajatele 25:21 ja kogu mäng 3:1.

Pärnakate rünnakuprotsent oli 38 ja vastuvõtt 36, ukrainlastel samad näitajad 44 ja 37. Horodok võitis ässpallingud 8:3 ja blokid 12:9.

Pärnu sõitis Poola 11 mehega, kellest üheksale jagas Vassiljev mänguaega. Resultatiivseimaks kerkis kapten Andrus Raadik, kes lõi 45 protsenti pallidest maha ja tõi üleplatsimehena 17 punkti (+10). Marten Stopkin lisas kümme, Toms Švans üheksa ja Tony Tammiksaar kaheksa silma.

Pärnu hooaeg jätkub järgmisel neljapäeval, kui karikavõistlustel alustatakse kahemängulist duelli esiliigatiimi EMÜ/Structuraga. 26. oktoobril sõidab Pärnu meeskond Balti liiga kolmandas matšis esimest võitu jahtima Võrru sealse Barruse vastu.