Esinejanimega Raygun tegi ilmselt kogu suvemängude kõige nigelama soorituse, aga temast räägitakse maailma eri otstes vaat et kõige rohkem. Alaliselt ülikoolis õppejõuna töötav Gunn tahtis suurel areenil pakkuda midagi alternatiivset. Põhimõtteliselt eesmärk täitus, aga positiivse tagasiside asemel sai temast hoopis naerualune.

«Mul puudus igasugune kontroll selle üle, kuidas inimesed mind nägid või identifitseerisid. Plaanisin kindlasti edasi võistelda, aga praegu näib see äärmiselt keeruline,» rääkis Gunn usutluses 2DayFM raadiojaamale.

Olümpia järel hakati teda tõsiselt kiusama. Gunnile saadeti erinevaid koledaid sõnumeid ja alustati isegi petitsiooni, et ta vabandaks. Lisaks lasti liikvele spekulatsioon, et Pariisi pilet õnnestus teenida ebaõiglaselt tänu abikaasast kohtunikule.

«Tantsimine on väga lõbus, see paneb hästi tundma. Minu arust ei peaks inimesed end oma tantsuliigutuste pärast kunagi halvasti tundma,» arutles Gunn. «Jätkan tantsimist ja breikimist. Aga ainult oma elutoas.»

Breik kuulus Pariisis esimest korda olümpiamängude kavva. Kindlasti ei kuulu see 2028. aasta Los Angelese ning ilmselt ka järgmiste mängude programmi.

Jaga
Exit mobile version