Kes on selle mängu soosik?

Pigem on kaalukauss ikkagi Hollandi poole, kes on seniste mängudega oma küpsust tõestanud. Samas pole Austria nende jaoks kindlasti lihtne vastane. D-grupis, kuhu mõlemad kuuluvad, juhib enne viimast vooru Holland, kel on sarnaselt Prantsusmaaga neli punkti.

Austria jääb neist vaid punkti kaugusele ning on selles alagrupis löönud enim väravaid – kolm. Holland on kahes mängus löönud kaks ja Prantsusmaa ühe värava. Opta superarvuti ennustab selle mängu võitjaks Hollandit 43,8-protsendilise tõenäosusega, Austria võiduprotsent on 28,2.

Neljases grupis on aga ka selle mängu kaotajal väga suur võimalus play-off’i pääseda nö parema kolmandana. Hollandi tõenäosuses alagrupist edasi pääseda on 99,98 protsenti ja Austrial 98,75.

Kui suure tõenäosusega Holland mängu võidab? Leia tõenäosused SIIT.

Kas koondised on selleks mänguks täisjõus?

Teadaolevalt ei tohiks kohtumisest puududa ükski põhimeestest. Küsimärgi all on Austria kaitsja Gernot Trauner’i mänguvorm, kes EMi avamängu Prantsusmaa vastu alustas vahetusmängijana, kuid Poola vastu kuulus algrivistusse, lõi 1:0 värava, kuid võeti 59. minutil vigastuse tõttu väljakult ära.

Kes on kõige tõenäolisemad väravalööjad selles kohtumises?

Vaatame esimese hooga otsa Hollandi edurivile. 21-aastane ja alles oma 17. koondisemängu pidav Leipzigi ründav poolkaitsja Xavi Simons on Hollandi eest löönud vaid ühe värava ning tema nälg uute tabamuste järele on suur. Kui see peaks selles mängus juhtuma, siis püsib suur tõenäosus, et see tuleb avapoolajal, sest oma koduklubi eest lõi ta viimasest kaheksast väravast seitse just esimese 45 minuti jooksul.