Yokohama alustas Shiga vastu kehvalt, jäädes esimese veerandajaga taha 11:24. Seejärel suudeti esmalt mäng võrdsustada (poolaeg 29:40) ning seejärel juba täielikult haarata initsiatiiv. Teine poolaeg võideti 48:31 ja mäng 77:71.

Taas mitmekülgse partii esitanud Kotsar kogus ligi poole tunniga 7 punkti, 9 lauapalli ja 6 korvisöötu. Meeskonna edukamad olid 15 silmaga Damien Inglis ja Hiroki Matsuzaki.

Yokohama on kaheksast mängust võitnud täpselt pooled. Homme kohtuvad samad meeskonnad uuesti.

Saksamaal alistas Oldenburg kodusaalis Bambergi 67:59.Mäng oli tasavägine, Oldenburg juhtis enne viimast veerandaega vaid kolme punktiga. Otsustaval perioodil jäädi tänu heale kaitsetööle peale 18:13.

27 minutit mänginud Konontšuk kogus 8 punkti ja 7 lauapalli, tema 9 pealeviskest tabas 3. Parimaks kerkis 16 punkti ja 7 korvisöötu kogunud mängujuht Geno Crandall.

Turniiritabel on tihe, kahe kaotuse kõrvale kolmanda võidu saanud Oldenburg kerkis esimesse poolde. Sama saldo on näiteks Euroliigas hästi esineval Müncheni Bayernil, teine Euroliiga tiim Berliini Alba on aga alustanud ühe võidu ja kolme kaotusega.

Gert Kullamäe ja Henri Drelli endise koduklubi Bambergi jaoks (Bundesliga saldo 1 võit ja 3 kaotust) oli tegemist viimase mänguga enne Põjha-Euroopa liiga (ENBL) kohtumist Keila Coolbetiga – see toimub järgmisel neljapäeval. Keila kohtub pühapäeval Eesti-Läti liigas võõrsil Viimsiga.