Benfica – Madridi Atletico 4:0

(13. Kerem Akturkoglu, 52. Angel Di Maria (pen), 75. Alexander Bah, 84. Orkun Kokcu (pen))

Samuti mäng, mille võib asetada üllatuste lahtrisse. Atletico pole enam võib-olla päris samal tasemel kui mõned aastad tagasi, aga enda väravast neli palli välja noppida on selgelt liiast.

Isegi kui kaks tabamust sündis penaltist, oli vahe lõpuks pigem aus. Benfica kontrollis matši käiku. Nad tegid 19, Atletico vaid kolm pealelööki.

Zagrebi Dinamo – Monaco 2:2

(45+3. Petar Sucic, 66. Martin Baturina – 74. Mohammed Salisu, 90. Denis Zakaria (pen))

Mänguõhtu üks rajuma stsenaariumiga mänge. Võõrustajad olid küll teise poolaja keskel juba 2:0 ees, kuid viimase paarikümne minut jooksul suutis Monaco vastata.

Lille – Madridi Real 1:0

Tõenäoliselt vooru suurim üllatus. Lille mängis täpselt nii, nagu tarvis. Pall loovutati pigem Realile ja loodeti kiiretele vasturünnakutele. See ka laias plaanis toimis.

Tegelikult suutis valitsev meister korraliku surve peale panna alles päris lõpus. Lille’i päästis paaril puhul puurilukk Lucas Chevalier, aga meeletut turmtuld suudeti vältida. Lõpuks sai Real kirja 14 pealelööki, kuus raami.

Ühtlasi lõppes Carlo Ancelotti tiimi pikk seeria Meistrite liigas. Eelmisel hooajal ei jäädud alla ainsaski kohtumises. Kui lisada juurde superkarika matš Atalantaga, oldi kaotuseta 15 kohtumist jutti.

Liverpool – Bologna 2:0

(11. Alexis Mac Allister, 75. Mohamed Salah)

Kuigi skooriliselt oli Liverpooli võit üsna selge, siis statistiliselt oli ka Bologna kenasti mängus. Põhimõtteliselt vallati palli võrdselt ning külalised tegid isegi kaks pealelööki enam (11 vs. 9), aga sihile ei jõudnud.

Väravate eest tuleb aga Inglismaa klubi kiita. Mõlemale tabamusele eelnes suurepärane võistkondlik rünnaku ülesehitus.

Leipzigi RB – Juventus 2:3

(30., 65. (pen) Benjamin Šeško – 50., 68. Dusan Vlahovic, 82. Francisco Conceicao)

Juventus näitas sisu! Kahel korral roniti välja kaotusseisust ja lõpuks õnnestus mäng isegi võita. Veelgi ägedamaks teeb nende tembu tõik, et pärast Michele Di Gregorio 59. minuti punast kaarti mängiti vähemuses.

Leipzig tegi 24 pealelööki, aga sel korral sellest ei piisanud.

Grazi Sturm – Brugge 0:1

Hooaja lõpus pigem tabeli teises pooles leitavate tiimide lahingus piisas võiduks ühest väravast. Brugge oli kogu kohtumise vältel üritavamaks pooleks.