Lockheed Martin pakub universaaltööriista
Oma olemasoleva tooteportfelli põhjal suudaks Lockheed Martin pakkuda mitmekihilist segu ballistilistest ja raketitõrjerakettidest, sensorsüsteemidest ja täiustatud C2-süsteemidest (command and control e juhtimis- ja kontrollsüsteemid), et moodustada terviklik Briti kilp. Kineetilisel kihil pakub Patriot PAC-3 raketisüsteemide täiustamist püüdurrakettide osas. Neil on parem taktikaliste ja ballistiliste rakettide vastane võimekus. Need kasutavad impulss-tahkismotoreid ja neil on ka paremad aerodünaamilised omadused: see tagab suurema lennuulatuse, võime tabada objekte üle 35 km kõrgusel, mis lendavad kuni viiekordse helikiirusega.
Kaugmaa ballistiliste ohtude tõrjumiseks pakutakse THAAD-süsteemi, mis on suuteline taba sihtmärke, mis lendavad kiirustel 2800 m/s ja kuni 150 km kõrgusel.
Lühi- ja keskmaarakettide, mürskude ja droonide hävitamiseks, mis on sarnane Iisraeli Raudkupli funktsioonidega, võiks Lockheedi kavandatud Raudkiirel (Iron Beamil) põhinev suure energiaga lasersüsteem (100 kW-klassi fiiberlaser, mille efektiivne tegevuskaugus on 7 km) olla suuteline sekunditega neutraliseerima need «väiksemad» õhu- või raketiohud. Kusjuures kergem mobiilne variant (Lite Beam) pakub taktikaliseks kaitseks 10 kW laservõimsust ja 2 km tegevusraadiust. Selle kihilise kilbi aluseks oleksid täiustatud sensorsüsteemid, sealhulgas maapealsed AESA radarid, näiteks Patriot AN/MPQ-65 variandid, mis pakuvad 360° sihtmärgi jälgimist, ja kosmosepõhised olukorrateadlikkuse satelliidid varajase hoiatamise tagamiseks. Need süsteemid integreeritaks Lockheedi juhtimis-, kontrolli-, lahingujuhtimise ja kommunikatsiooni (C2BMC) arhitektuuri kaudu, et võimaldada reaalajas ohtude liitmist ja sekkumise koordineerimist.