Tõusva Päikese maa liiga hooaja avamäng kulges tõusude-mõõnadega, üles-alla. Yokohama võitis esimese veerandaja 25:15, kuid kaotas teise 16:29 ja jäi poolajaks kolme punktiga taha. Kolmandal veerandil visati väga vähe punkte, Yokohama skoor suurenes kõigest 8, Sendai oma 12 võrra.

Otsustavaks kümneks minutiks suutis soomlaste Lassi Tuovi ja Eesti koondise endise peatreeneri Jukka Toijala juhendatav Yokohama samasuguse kaitsesurve säilitada, Sendai aga mitte. Lõpu eel tehti seisult 60:64 spurt 10:2 (70:66) ning see sai otsustavaks, sest Sendai viigini enam ei jõudnud. Otsustav periood kuulus külalistele 23:12.

29 minutit mänguaega saanud Kotsar kogus 6 punkti, 11 lauapalli, 5 korvisöötu ja 3 vaheltlõiget. Väga ühtlaselt rünnanud Yokohama resultatiivseimad olid Gary Clark, Kai King ja Hiroki Matsuzaki 11 ning Damien Inglis 10 punktiga.