Kohtumise esimesed minutid kulgesid tempokalt ja tasavägiselt, Treier paistis silma oma meisterliku lauavõitluse poolest. Seejärel haaras Bologna initsiatiivi ning esimese veerandi lõpuks juhiti 29:16. Teine veerandaeg jätkus sarnases rütmis ning poolaja lõpuks juhtis Bologna klubi juba 52:34.

Kolmandal veerandil sai Treieri leivaisa taas mängu sisse ning veerandaeg võideti võimsalt 36:18. Viimasel veerandil võttis Bologna klubi aga oma ning kohtumine võideti 96:87.

Bologna parim oli Tornike Shengelia, kelle arvele jäi 21 punkti, viis lauapalli ning viis resultatiivset söötu.

Napoli klubi resultatiivseim oli Zach Copeland, kes kogus 30 silma, kaks lauapalli ja kaks resultatiivset söötu. Treieri arvele jäi kaheksa punkti ning neli lauapalli (kahesed 0/2, kolmesed 2/6, vabavisked 2/2).