Pärast säravaid partiisid nii eurosarjas kui ka nädal tagasi koduliigas Madridi Reali vastu oli Kullamäel must päev. Ta tabas 15 minuti jooksul üheksast viskest vaid ühe (kahesed 6/1, kolmesed 3/0) ja tegi kolm pallikaotust. Lisaks ühele korvile läks plusspoolele veel vaid üks lauapall.

Ühtlasel Bilbaol ei kerkinud seekord keegi vajalikul määral esile, resultatiivseim oli Thijs De Ridder 12 punktiga. EuroCupil mängivale Gran Canariale tõi Nicolas Brussino 22 punkti. Gran Canaria on neljast mängust võitnud kolm, Bilbao kaks.

Bilbao nädal oli raske, sest alles mõne päeva eest mängiti maailmajao teises otsas Tbilisis, kus FIBA eurosarjas alistati Kutaisi meeskond.

Teistest Eesti koondislastest maitses laupäeval võidurõõmu Artur Konontšuk, kuid Kaspar Treier pidi tundma kaotusekibedust.

Hooaega konarlikult alustanud Konontšuki leivaisa Oldenburg sai Saksamaa Bundesliga 4. voorus üllatavalt hõlpsalt 93:66 jagu Ulmist. Konontšuk kogus 20 minutiga 9 punkti ja 7 lauapalli. Ulm sai kolme võidu kõrvale esimese kaotuse, Oldenburg kahe kaotuse kõrvale teise võidu.

Treieri koduklubi Napoli aga jätkab Itaalias kaotustelainel, neid on nüüd kokku neli. Kodus juhiti Cremona Vamoli vastu küll veel enne viimast veerandaega 65:57, ent mäng kaotati 81:87. Treier viskas 19 minutiga 5 punkti.