Päikesepaistelisel Sportland Arenal rullus suurem osa põnevusest lahti avapoolaja keskel. Vahemikus 16.-35. minutini löödi kahe satsi peale viis väravat. Neist kolm viimast tuli viie minuti sees.

Kalju pääses Nikita Komissarovi tabamuste toel kahel korral juhtima, kuid Kevin Burovi ja Ahmed Adebayo Basheril oli vastus olemas. Poolajapausile pääsesid võõrustajad aga tänu Promise Davidi väravale ikkagi 3:2 eduseisus.

Riietusruumidest naastes enam nõnda kõva paugutamist näha ei saanud. Lõppseisu vormistas Promise David 81. minutil.

Võiduga kindlustas Kalju liigatabelis teist kohta. Neil on ühe vähem peetud mängu juures liidrist FCI Levadiast kaheksa punkti vähem, 20 vs. 28. Tammeka on 11 silmaga viies.

Premium Liiga tabeliseis Foto: Kuvatõmmis