Flora haaras Paide kunstmurustaadionil eduseisu juba neljandal minutil, mil Tony Varjund võitis vastase karistusala juures palli ja paigutas selle võrku. Paide viigistas 21. minutil, kui Dimitri Jepihhini terav sööt põrkas Flora väravavahi Evert Grünvaldi jalast väravasse.

Paide võiduvärav saabus teise poolaja esimesel minutil. Võõrustajate avavärava eel palli kaotanud Flora keskkaitsja Mihhail Kolobov proovis seekord jätta rinnaga Grünvaldile, kuid väravavaht polnud selleks valmis – mänguvahend veeres väravasse.

Flora kaotas mängu, nende poolkaitsja Vladislav Kreida kaotas kohtumise üleminutitel pea. Paide väravavahtide treener Jüris Sahkur hoidis enda pingi juures palli, mispeale Kreida tõukas teda nii tugevalt, et treener langes istuli. Sahkur sai viivitamise eest otse punase, Kreida sai kollase. Et ta sai paar minutit varem esimese kollase, näitas peakohtunik Kristo Tohver ka talle punast.

Kui Kreidale lisakaristust ei järgne, jätab ta vahele järgmise mängu Nõmme Kaljuga. Tabelis kolmandat kohta hoidev Flora kohtub viimastes voorudes veel Kuressaare, meistritiitli kindlustanud FCI Levadiaga ja Tallinna Kaleviga. Florast punkti kaugusel seisev Paide mängib viimases neljas liigavoorus Pärnu Vapruse, Tartu Tammeka, Nõmme Unitedi ja Levadiaga.

Tabeli teine meeskond Nõmme Kalju mängis 2:2 viiki Narva Transiga. Kodus mänginud Kalju jäi kaks korda kaotusseisu – esmalt skooris Transi leerist Pierre Landry Kabore, hiljem Zakaria Beglarišvili –, ent suutsid mõlemal korral vastata. Esimese vastuse andis Rommi Siht, teise Guilherme Carvalho.

Trans on viies ning jääb esinelikust 23 punkti kaugusele. Kalju edestab lähimat jälitajata Florat viie silmaga.