Yokohama alustas mängu 6:0 spurdiga, kuid kaotas veerandaja 14:17. Teist veerandit alustas paremini Mikawa, kui kasvatas edu kahe ja poole minutiga 23:14 peale. Poolajapausiks juhtis Mikawa 34:28. Kotsari esimene punkt tuli ligi kolm minutit enne poolaja lõppu, kui tabas kahest vaheviskest ühe. Veidi hiljem tabas ka lähiviske.

Mikawa otsustas mängu saatuse kolmandal veerandil, mille lõpuks juhtis 61:44. Eraldi võttes kaotas Yokohama kõik veerandajad, viimase 15:17.

Kaheksa punkti, nelja lauapalli ja nelja korvisööduga lõpetanud Kotsar tabas väljakult üheksast viskest kolm ning kuuest vabaviskest kaks. Ta sai kirja üheksa efektiivsuspunkti, mis pole paha, ent tema väljakul oldud ajal – 27,5 minutit – oli võistkond miinuses 23 punktiga. Halvemuselt järgmine näitaja oli mängujuhil Kiefer Ravenal (-15).

Kotsari keskmised näitajad senise seitsme mänguga on 11 punkti, üheksa lauapalli ja kolm korvisöötu.

Yokohama parimana tõi ameeriklane Gary Clark 14 punkti. Võitjate poolelt tegi enim skoori USA pallur Davante Gardner (14 punkti), kreeklane Zachary Auguste lisas 13 punkti ja 15 lauda.

Yokohama hooaeg jätkub nädalavahetusel, kui kohtutakse kahel järjestikusel päeval Shigaga. Kotsari koduklubi hoiab keskkonverentsis kolme võidu ja nelja kaotusega kuuendat kohta.

Mihkel Kirves ja Jonava kaotasid Leedu kõrgliigas 91:94 Utena Juventusele. Esimese poolaja 39:51 kaotanud Jonava tegi kõva viimase veerandaja (33:24), aga sellest jäi väheks.

Kirves sai 23 ja poole minutiga kirja 11 punkti, neli lauapalli ja kaks korvisöötu. Jonava parimana viskas 32 punkti Dominic Brewton, võitjate resultatiivseim oli 21 silmaga Sarunas Beniusis.