Pärast tänaseid mänge jäi Premier League’is alles ainult üks kaotuseta meeskond, Manchester City. Seni samuti vaid võite ja viike tunnistanud Arsenal jäi võõrsil 0:2 alla Bournemouthile.

«Kahurimeeste» asjad hakkasid kehvasti kiskuma esimese pooltunni möödudes, sest kaitsja William Saliba tegi Evanilsoni vastu punast kaarti väärt vea. Bournemouthi vahetusmehed kasutasid võimaluse sajaprotsendiliselt ära.

Ryan Christie ja Justin Kluivert tulid väljakule 63. minutil, seitse minutit hiljem lõi neist esimene teise söödust värava. 79. minutil teeniti penalti (Evanilsoni vastu tegi trahvikastis vea vv David Raya), mille realiseeris juba Kluivert.

Sellega kaotas Arsenal võimaluse tõusta vähemalt homseni liidriks, sest Liverpool ja Manchester City jäid ettepoole.