Heina koduklubi Valladolidi Real võõrustas Hispaania kõrgliiga 9. vooru kohtumises Rayo Vallecanot. Avapoolajal jäi väravaarve avamata. Kuus minutit pärast riietusruumidest välja tulemist jõudis pall Vallecano trahvikastis Selim Amallahile, kes esimese puutega palli väravasse libistas ning Valladolidi 1:0 juhtima viis.

57. minutil andis Isi Palazón söödu Valladolidi kaitseliini taha Jorge de Frutosile, kes läks üks-ühele Heinaga. Selles duellis jäi hispaanlane peale, saatis palli eestlase seljataha ning viigistas seisu.

Võiduvärav sündis 80. minutil. Vallecano andis vasakult äärelt tsenderduse kasti, kus külaliste paremkaitsja Andrei Ratiu suunas peaga palli edasi, Hein selleni ei ulatunud ning nahkkera põrkas vastu posti värava ette de Frutosele, kes oma teise tabamusega Vallecano 2:1 juhtima viis. Viigiväravat eestlase koduklubi lüüa ei suutnud. Hein tegi mängus ühe tõrje, peatas kastist väljast tulnud Unai Lópezi löögi.

Samal ajal Saksamaal läksid Hamburgis vastamisi Karol Metsa koduklubi St. Pauli ning Mainz. Külalised läksid mängu varakult Jonathan Burkardt väravast juhtima. 16. minutil suurendas Armindo Sieb Mainzi edu veelgi ning mängule pani punkti 62. minutil teist korda jala valgeks saanud Burkardt.

Valladolid on Hispaania kõrgliigas viie punktiga eelviimane, St. Pauli on Saksamaa kõrliigas 18 võistkonna seas nelja silmaga 15. kohal.

Pärast koondisepausi kohtuvad Mets ja St. Pauli 18. oktoobril Dortmundi Borussiaga, Hein ja Valladolid mängivad samal päeval Deportivo Alavésiga.