Levadia haaras mänguohjad juba avapoolajal.  19. minutil andis Frank Liivak paremalt äärelt palli värava alla, mis jõudis lõpuks Kalju karistusalasse süstinud Henri Järvelaiule, kes jala valgeks sai ning Levadia juhtima viis. Kaks minutit hiljem suurendas Mark Oliver Roosnupp külaliste edu veelgi. Kaljul oli seejärel mitu head võimalust, ühtki nad ära ei kasutanud.

87. minutil oli nurgalöögi järgses olukorras Kalju trahvikastis palju segadust. Palli haaras omale Mamadou Moustapha Bah, kes selle vasakusse alla nurka saatis. Kirsile pani tordi 19-aastane Henri Käblik, kes mängu neljandal lisaminutil penalti realiseeris. Sellega kindlustas ka Levadiale 4:0 võidu.

Levadia krooniti juba Eesti meistriks, kuid heitlus kohtadele teisest neljandani on äärmiselt põnev. Tallinna Flora (67 p), Kalju (66 p) ja Paide Linnameeskond (66 p) mahuvad kõik ühe punkti sisse. Tuletame meelde, et eurosarja pääsevad kolm parimat tiimi.

Medalit jahtivatest tiimidest on kõige soodsam positsioon Kaljul. Nemad sõidavad kõigepealt külla FC Kuressaarele, seejärel mängitakse kodus Pärnu Vaprusega. Kui Florat ootab järgmisena ees Levadia, siis Paide mängib meistritega viimases voorus.