Kalev/Cramo alustas mängu korralikult, võites esimese veerandi 22:19. Poolaeg lõppes 44:44 viigiga. Teine poolaeg kuulus seejuures aga kindlalt Riia VEFile: kolmas veerand võideti 25:7 ja neljas 15:12.

Kalev/Cramo resultatiivseim oli Severi Kaukiainen, kes kogus kümne punkti, kolm lauapalli ja seitse resultatiivset söötu. Talle järgnesid Kasper Suurorg ja Patrick Tape, kes mõlemad viskasid üheksa silma.

Riia VEFi parim oli Gage Davis, kes kogus 18 punkti, kaheksa lauapalli ja viis resultatiivset söötu. Talle järgnesid Vyacheslav Bobrov 17 ja Harrison Cleary 14 silmaga.

Eelmisel nädalal osales Kalev/Cramo Meistrite liiga kvalifikatsiooniturniiril, kus finaalis tuli vastu võtta 66:80 kaotus Tšehhi klubi Nymburki vastu.

Kalev/Cramo jaoks jätkub hooaeg 5. oktoobril, kui vastamisi minnakse Läti Ülikooliga.