Juulis siirdus Kirves Leetu, sõlmides lepingu Mažeikiaiga. Kui seal aga enne hooaega peatreener vahetus, pukki sai «Leedu Andres Sõber» Virginijus Šeškus ja meie mehe mänguminutid kiirelt kokku kuivasid, leidsid mõlemad pooled, et targem on minna lahku. Õnneks oli Kirvesel päästev variant Jonava näol kohe olemas.

Nüüd võõrustaski Jonava sügaval mõõnas olevat Mažeikiaid ning ehkki esimesel poolajal suutis too veel kuidagi sammu pidada, siis pärast suurt vaheaega sai kõik kiirelt selgeks. Jonava võitis kolmanda veerandaja 31:13 ja juhtis selle järel 76:53. Viimased kümme minutit kulusid tulemuse vormistamiseks.

26 minutit mänguaega saanud Kirves kerkis omade parimaks nii punktide 18; mängust tabas ta 12 viskest 8, vabaviskeid 3st 2), lauapallide (9), efektiivsusnäitaja (29) kui ka +/- näitaja (+21) arvestuses.

Jonaval on nüüd kaks võitu ja kolm kaotust, Mažeikiai pole võiduarvet veel avanud. Vooru eel oli täisedu, neli võitu ainult Klaipeda Neptunasel. Kaotusekibedust on korra tundnud juba mõlemad suurklubid Kaunase Žalgiris ja Vilniuse Rytas.