Dziki tegi selge vahe sisse teise ja kolmanda veerandajaga, võites poolaja 49:38 ja juhtides enne viimast kümmet minutit juba 74:51. Seejärel võeti jalg gaasipedaalilt, aga edu hoiti kindlalt.

Algviisikusse kuulunud Jõesaar mängis 25 minutit ja esitas temale omase mitmekülgse partii: 16 punkti, 5 lauapalli, 3 korvisöötu, 4 vaheltlõiget. 4 pallikaotust tuli ka, kuid ilmselt on tegemist hooaja alguse kasvuvaludega, sest Dziki tervikuna jäi pallist ilma 21 ja Donar 19 korral. Samas Dzikis pall liigub, korvisööte jagati kokku 24.

Võitjatel jõudis viis meest kahekohalise arvu punktideni, Jõesaarest enamat (20) suutis mängujuht Rickey McGill. Suvel liikus sarnaselt Jõesaarega sellesse Poola pealinna klubisse Rootsi koondislane Denzel Andersson, kes eelmisel hooajal mängis koos Kristian Kullamäega Bilbao Basketis.

ENBLis kuulub tänavu mõlemasse alagruppi üheksa meeskonda. Dzikiga koos A-alagrupis on Eesti klubidest Tartu Ülikool Maks ja Moorits, omavahel kohtutakse 10. detsembril Tartus. Kaks võitu on juba jõudnud saada Valmiera meeskond.

B-grupis esindab Eestit Keila Coolbet, kes alustab turniiri 15. oktoobril kodus Aarhusi Bakken Bearsi vastu.