Avageim algas tasavägiselt, Henri Treial viis Eesti 6:5 ette, ent õige pea olid horvaadid Renee Teppani eksimuse järel omakorda 11:10 eduseisus. Servil palju patustanud Horvaatia järjekordse eksimuse järel oli vahe vaid punkt – 17:16 – ent õige pea oli vastane juba nelja punktiga juhtimas (20:16) ja taas võeti time-out. Sellest Eesti enam väja tulla ei suutnud ja geimi võitis Horvaatia tulemusega 25:20.

Teine vaatus algas kaotusseisu jäämisega, ent Teppan viigistas 3:3 ja viis seejärel serviässast eestlased 4:3 ette. Edasi kulges geim horvaatide dikteerimisel. Eesti võitles kõvasti ja Teppani äss viis Eesti juhtima 16:14. Ka horvaadid ei olnud nõus midagi niisama ära andma ja otsustavatele hetkedele mindi vastu 18:18 seisult. Geimpallini jõudis esimesena Eesti (24:23), kuid vastane võttis Challenge´i joonele astumise osas ja võitis selle (24:24). Uuesti sai vastase serviveast geimpalli Eesti ja see ka realiseeriti. Geim meile 26:24.

Kolmandas geimis jäädi 2:6 taha. Geimi keskel oli Horvaatia kätte saanud 14:10 edu. Eesti jõudis Märt Tammearu võimsa rünnaku järel punkti kaugusele (18:17), kuid horvaadid kasvatasid kiiresti vahe taas kolmepunktiliseks (20:17). Tammearu tõi Eesti meeskonna veel kahe punkti kaugusele (22:20), ent horvaadid võitsid kolmanda geimi tulemusega 25:21.

Neljandas geimis olid tablool viiginumbrid 6:6, Alex Saaremaa vägevad rünnakupunktid hoidsid Eestit mängus. Teppani punkti järel oli seis 12:12 ja Alliku järjestikused serviässad andsid Eestile seejärel 14:12 edu. Horvaatia eksimusest sai Eesti kätte 17:13 edu ja vastaste tehniline praak käristas vahe seejärel neljapunktiliseks. Horvaatia võttis vaide, kuid otsus oli Eesti kasuks. Saaremaa rünnaku järel olime peal 21:15 ja meie blokk tegi seisuks 23:17. Geimi võitis Eesti 25:19.

Nii pidi finaali pääseja selgitama viies geim, kus paremini alustas kodumeeskond ning mindi 4:2 juhtima. Tammearu tõi eestlased punkti kaugusele (5:4), edasi mindi punkt-punktis, pooli vahetati Horvaatia 8:7 eduseisul. 13:13 seisult eksis Robert Viiber servil ja Horvaatia sai matšpalli, mis ka realiseeriti (15:13) ja mäng 3:2 Horvaatiale.

Järgmisena ootab eestlasi ees homme kell 17 pronksimäng, kus minnakse vastu Tšehhi-Ukraina kohtumise kaotajaga.