Jēkabpilsis peeti viiegeimiline triller! Avageimis haaras ohjad Tartu (25:17). Kaks järgmist geimi võitis omakorda Lūši (25:22, 26:24). Neljandas geimis tuli emajõelinna volleklubi jälle tagasi (25:22) ning viimane geim suudeti võita 15:12.

Tartu resultatiivseim oli 19 punkti toonud Valentin Kordas. Martti Juhkami ja Jack Williams panustasid vastavalt 18 ja 16 silmaga. Vastaste parim oli samuti 19 silma toonud Armands Rokjans.

140 km lääne pool võõrustas Läti pealinnas Robežsardze valitsevat Eesti meistrit Selver x TalTechi. Kuigi avageim oli tasavägine (25:23), siis järgmised geimid (25:20, 25:13) käisid Robežsardze taktikepi järgi.

Selver x TalTechi parim punktitooja oli Lincoln Williams (13), Andri Aganits panustas 9 silmaga. Vastaste resultatiivseim oli 17 punktiga Patriks Pinka.

Selver x TalTech on kõik neli Cronimet liiga senist mängu kaotanud. Tartul on neli võitu ja üks kaotus.

Järgmisena mängib kolmapäeval Selver x TalTech kodus Pärnu võrkpalliklubi, kes kolm päeva hiljem võõrustab Tartut.