Liitreaalsus peab olema piisavalt mugav, et tuua tavaellu lisaväärtust, samas mitte lõikama täiesti reaalsusest välja. Nii on näiteks Airi prillide kõlarid ehitatud prilliraamide sisse ning need suunavad heli täpselt kõrvaauku, samas lubavad kuulda ka kõike ümberringi toimuvat. Samuti on võimalik prillidele peale panna tumeda katte, et kasutada seadmel ainult kuvatud ekraane ja lõigata oma visuaalne taju täiesti ümbritsevast välja.
Xreal Airi prillid peaksid teoorias toetama ka erinevat AR-sisu, seda läbi tootja enda Nebula rakenduse. Kahjuks on see antud hetkel tehniliselt nii katki, et sellel pikemalt peatumine on mõttetu. Ehk aja möödudes suudetakse tarkvaralistest probleemidest üle saada, tehniline võimekus on ju prillidel olemas.
Prillikandjatel on hea teada, et läbi ametliku veebilehe on võimalik tellida retsepti alusel täpselt enda igapäevases kasutuses olevatele prillidele vastavad lisaklaasid, mis teevad Airi seadme kasutamise veel mugavamaks.
Lisaks on jäetud prillide vahele piisavalt ruumi, et tegelikkuses pole ka topeltprillide kandmine probleem. Eriti oluline on see just neile, kes ei näe lähedale hästi.
Milleks aga kasutada Xreal Airi prille? Hetkel veel on kindlasti tegemist tõsimeelsetele tehnikahuvilistele suunatud tootega, millega on lõbus mõned tunnid täita. Sealt edasi aga tekib küsimus, mis lisandväärtust need annavad igapäevastes tegevustes?
Näiteks lennureisi puhul võiks nendes olla mugav Netflixi seriaali vaadata või läbi Steam Decki mängida. Sellega ilmselt ka asi piirduks. Õnneks pole seadme hind ulmeliselt kõrge, et seda ka lihtsalt proovimiseks endale osta – 299 eurot.