Tallinna Lennujaam saab rahvusvahelise auhinna

kõrval admin
0 kommenteerida

2022. aasta Airport Service Quality auhinnad nimetasid Tallinna lennujaama parimaks lennujaamaks nende seas, kes teenindavad aastas kaks kuni viis miljonit reisijat.

Airports Council International World ja reisitehnoloogiaettevõte Amadeus kuulutasid 6. märtsil välja 2022. aasta Airport Service Quality auhindade võitjad, millega tunnustatakse silmapaistvat kliendikogemust pakkuvaid lennujaamu üle maailma. Üks võitjatest oli Tallinna Lennujaam, mis pälvis aastas kaks kuni viis miljonit reisijat teenindavate lennujaamade seas parima lennujaama tiitli.

„Auhind kuulub kõigile, kes Tallinna lennujaamas töötavad, sest meie küsitletavad reisijad annavad meile tagasisidet enam kui 30 lennujaamakogemuse aspekti kohta – alates saabumisest ja sisseregistreerimisest kuni turvalisuse läbimiseni ning alates koha puhtusest ja toidust. pakutakse lennujaamast väljumiseks. Sellise auhinna saamist ei saa omistada konkreetselt ühele inimesele: see tähendab, et meie keti iga lüli peab olema sama tugev kui kõik teised,“ ütles Tallinna Lennujaama juhatuse esimees Riivo Tuvike.

Tallinna Lennujaam.

Airports Council International World annab auhindu välja maailma parimate lennujaamade tunnustamiseks kliendikogemuse eest, mis põhineb otse saabuvatelt ja lahkuvatelt reisijatelt kogutud küsitlusteabest. 2006. aastal käivitatud auhinnad moodustavad maailma juhtiva lennujaama reisijate rahulolu programmi, mis hõlmab peaaegu 400 lennujaama 95 riigis.

Tallinna lennujaam rajati Ülemiste järve äärde 1936. aastal. Lennujaam teenindas 2022. aastal üle 2,7 miljoni reisija.

Loe ka: Pildid: Tallinna Lennujaam läbi aegade.

Related Posts

Jäta kommentaar