Eesti startup Askly ehitas ülima klienditoe vestluse

kõrval admin
0 kommenteerida

Meilid ja telefonikõned kaotavad kliendisuhtluses populaarsust, ometi on vestlus- ja robotlahendused tekitanud palju meelehärmi nende kehva kasutusmugavuse pärast; Tallinnas asuv ettevõte Askly muudab seda kõige kasutajasõbralikuma vestlusega, et muuta maksimaalne külastajate arv klientideks.

See on tasuline sisu.

Paljude vestluslahenduste hulgas Askly valgustab turu silmapiiri. See on taskukohane, lihtsalt kasutatav vestluslahendus, mis sisaldab suhtlusvahendeid igaks vajaduseks, kuvatakse automaatselt külastajate keeles ja võimaldab sujuvat reaalajas tõlkimist. Ükski külastaja ei jää ilma toetuseta.

Enamik ettevõtteid alahindab reaalajas vestluse toe võimsust. „Ostukohas toe pakkumine võib suurendada veebisaidi seansside arvu viis korda ja vähendada loobumist kuni 33%. Seetõttu usume, et professionaalne vestlus on tark idee. Seega tegime asja lihtsaks – Askly chati saab igale veebisaidile lisada kahe minutiga, arendust pole vaja,” ütles Askly asutaja ja tegevjuht Sandra Roosna.

Alates “vestlusvihkajatest” kuni “vestlusarmastajateni” – asutajate nägemus sai teoks

Askly tõi oma võimsa vestluslahenduse turule 2021. aastal ning sellest sai peagi esimene valik veebipoodide, hotellide, restoranide, teenusepakkujate ja veebisaitide jaoks erinevates tööstusharudes.

„Näen endiselt palju vana kooli, halvasti disainitud ja piiratud funktsionaalsusega vestlusi. Unistasin veebist ostes sellisest vestlusest nagu Askly – ei ole kunagi tüütu, avaneb minu emakeeles, kõik hüpikaknad sulguvad ise, ei sega ega varja tooteteavet ning salvestab vestluste ajaloo, kui hiljem tagasi naasen. Lisaks kõigi suhtluskanalite olemasolu vestluse sees, ilma ostuvoogu katkestamata,” rääkis Roosna.

Seadistamine ja täielik kohandamine võtavad vaid kaks minutit – arendajat pole vaja kaasata. Askly on turul ainus vestlus, mis avaneb igale külastajale nende keeles ja nullkoodita.

Parimad salvestatud vastused: vähem tippimist, suurem tootlikkus

Uute meeskonnaliikmete kasutuselevõtt võtab nädalate ja kuude asemel minuteid, kuna Askly võimaldab salvestada kõik parimad vastused, mida meeskonnaga jagatakse, ning korduma kippuvate küsimuste andmebaasi, mis on kättesaadav igale külastajale.

Vestluslahenduse kasutamine vähendab klientide kõnede, meilide ja päringute arvu sotsiaalmeedias, samas jõuavad kõik Facebooki ja Instagrami sõnumid ka Asklyni – muutes selle esmaseks suhtluskanaliks.

“Pole üllatav, et 50% Askly klientidest vahetab Zendeski ja Messengeri vahel. Veel 50% jaoks on see esimene nihe kõnede-e-kirjade-sotsiaalmeedia asemel sõnumipõhisele kliendisuhtlusele ostukohas,” rääkis Roosna.

Askly: parim vestlus veebipoodide ja veebisaitide jaoks.

Kasutatud juba kaheksas riigis

Igas suuruses ettevõtete poolt armastatud Askly chat on kasutusel juba kaheksas riigis: Soomes, Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Hollandis ja Itaalias. Klientide hulka kuuluvad Hilton, iDeal, ON24, Sportland, Bauhof, ONOFF, Macta Beauty ja Ballzy. Selle hinnakujundus on taskukohane igas suuruses ettevõtetele, alates 29 eurost kuus.

Üha enam tarbijaid ootab, et ettevõtted pakuksid ostu sooritamisel kiiret ja professionaalset tuge. “Kahjuks põhjustavad tasuta vestluslahendused kollektiivset ebaõnnestumist, kus 76% klientidest saavad pettumuse piiratud ja kehvade vestlusplatvormide pärast,” märkis Roosna ja lisas, et nende meeskond panustab aktiivselt valdkonna lati tõstmisse.

Nad on vestlusele kokku pannud põhinõuded, mis aitavad suurendada klientide rahulolu:

  • Valige kiire vestlus, enamik vestlusi aeglustab teie veebisaiti
  • Kõik hüpikaknad on isesulguvad või ei häiri kliendikogemust
  • Hallake ootusi: vestlus peab sisaldama reaalajas töötunde ja pause
  • Vestluste ajalugu jääb nii kliendile kui ka toele
  • Lokaliseeritud liides: miks kaotada potentsiaalset klienti keelebarjääri tõttu
  • Suurendage veebisaidi liiklust: pakkuge kogu tuge ostukohas (PoP)
  • Vähendab ostukorvi hülgamist: ärge suunake kliente PoP-st sotsiaalmeediasse
  • Vastake veebisaidile, Facebooki ja Instagrami vestlustele ühest kohast
  • GDPR-iga ühilduv (üldine andmekaitsemäärus) seadistamine nõuab reaalajas vestluse lubamiseks nõusolekut: lisatakse vestluse või küpsiste poliitikasse

„Vestlus aitab luua veebisaidi konversioone või hävitab kliendikogemust ja brändi mainet. Veenduge, et te ei lisa oma veebisaidile vestlust, veendumata, et see ei tekita masendavaid kogemusi, ” ütles Roosna.

Askly kohta lisateabe saamiseks broneerige demo aadressil www.askly.me

Related Posts

Jäta kommentaar