Eesti Latitude59 konverentsil on võidetud miljonieurone investeering

kõrval admin
0 kommenteerida

Idufirmad saavad maikuus Tallinnas toimuval startup konverentsil Latitude59 võistelda kuni miljoni euro suuruse investeeringu nimel.

Seni suurima investeeringu kogu Balti regioonis – kuni miljon eurot – teevad Tera Ventures ja Eesti äriinglite võrgustik EstBAN ning seda pakutakse konverentsi pitchimise võistlusel.

„Meie eesmärk on koos Latitude59 korraldusmeeskonnaga avastada maailmatasemel asutajaid, kes tegelevad suurte valupunktidega ja ehitavad mõjukaid tooteid, et toetada neid nende teekonnal kasvada oma valdkonna ülemaailmseks liidriks,“ Tera Venturesi asutajapartner, öeldakse avalduses.

“Kui teie ettevõtte mõju tänapäeva maailmale on vähemalt sama suur kui teie huvi sellelt tulu teenida ning teie arendatav tehnoloogia on väärtust lisav ja ainulaadne, siis loodame Latitude’ist seekord leida just teid,” korraldavad korraldajad. lisatud käivitussündmusest.

Idufirmad saavad kandideerida konverentsi pitch võistlusel kuni 9. aprillini. Valitud meeskonnad pääsevad poolfinaalidesse ja saavad professionaalse väljaõppe. Finaal toimub Latitude59 konverentsi pealaval 26. mail, kus kõigil finalistidel on võimalus pälvida rahvusvaheliste investorite, meedia ja publiku tähelepanu.

Latitude59 pitch-võistlus 2022. Pildi autor Latitude59.

2023. aasta Latitude59 toimub 24.–26. maini. Sel aastal oodatakse üritusele ligi 3000 rahvusvahelist osalejat, sealhulgas 800 startupi esindajat ja 400 investorit.

Related Posts

Jäta kommentaar